השאירו פרטים לשיחת ייעוץ ראשונית בחינם - לכל שאלה משרדינו ישמח לעזור!

בחירום באם הנך לפני חקירה\עצור או כל מקרה חירום דחוף והינך זקוק לסיוע מיידי השאר הודעה בווטסאפ משרדינו ותקבל מענה 7\24

רוצים שיחת ייעוץ חינם ולקבל סיוע משפטי או ייצוג בבית משפט מהיר ומקצועי - השאירו פרטים עורך הדין מתן לקר יחזור אליכם בהקדם האפשרי:

  עורך דין מנהלי

  עורך דין מנהלי הוא עורך דין העוסק במשפט המנהלי במדינת ישראל. 

  מהו המשפט המנהלי

  המשפט המנהלי היא מערכת החוקים, הכללים והנורמות שהתפתחו בפסיקות בתי המשפט לאורך השנים אשר לפיהן פועלים הגופים הציבוריים והשלטוניים במדינת ישראל. גופים אלו הם הרשויות המקומיות והעירוניות, מועצות, חברות ממשלתיות שונות, גופי הממשלה השונים וכו׳. המשפט המנהלי למעשה מגדיר את הדרך הרצויה והראויה שבה על גופים אלו לפעול ולהתנהל כאשר ככל וגופים אלו חורגים מכללי המנהל התקין או מן האופן הראוי שבו עליהם להתנהל, הרי שהם יהיו נתונים לביקורת שיפוטית במסגרת עתירות מנהליות שיוגשו כנגדן לבתי המשפט על ידי עורך דין מנהלי.

  בית משפט לעניינים מנהליים

  עורך דין מנהלי הוא עורך הדין אשר יגיש לבית המשפט המוסמך את העתירה המנהלית כנגד החלטות מנהליות שונות של הגופים המנהליים ככל והוא סבור שגופים אלו חרגו מכללי המנהל התקין במסגרת החלטות מנהליות שונות שהתקבלו על ידן. בית המשפט המחוזי בשבתו כבית משפט לעניינים מנהליים הוא בית המשפט המוסמך לדון בעתירות אלו, כאשר בית המשפט העליון הוא בית המשפט המוסמך לדון בערעורים על החלטות או פסקי דין של בית המשפט לעניינים מנהליים. חשוב לדעת שגם לבית המשפט העליון בשבתו כבג״צ יש סמכות לדון בעניינים מנהליים, אך נפסק לא אחת שבג״צ לא ידון בעתירות שנמצאות בסמכותו של בית משפט אחר אלא אם המדובר במקרים חריגים.

  עורך דין מנהלי – קווים לדמותו 

  עורך דין מנהלי יגיש את העתירה לבית המשפט כנגד החלטה מנהלית שקיבלה רשות שלטונית או גוף ציבורי ככל והוא סבור שמדובר בהחלטה שגויה או חורגת מכללי המנהל התקין כפי שהוכרו בפסיקה לאורך השנים. החלטה מנהלית היא למעשה כל החלטה שמקבלת רשות מנהלית במסגרת תפקודה ובתחומי פעילותה. כאשר בוחנים החלטה מנהלית, ראשית יש לבחון אם ההחלטה התקבלה מתוך סמכות ונוכח העיקרון הקובע שרשות מנהלית רשאית לקבל החלטות ולבצע פעולות רק ככל ואלו הותרו לה בחוק. עיקרון זה מכונה ״עקרון חוקיות המנהל״. ככל וההחלטה שהתקבלה אינה עומדת בעיקרון זה, מדובר בהחלטת חסרת תוקף. לאחר מכן ישאל עצמו בית המשפט שאלות שונות בנוגע להחלטה המנהלית אותה תוקפים ובפרט שאלות הנוגעות לחוקיות ההחלטה שהתקבלה, סבירות ההחלטה, תקינות ההחלטה, פגמים שנפלו בהחלטה וכיוב׳. כך למשל, החלטה מנהלית צריכה להיות נקיית כפיים, להתקבל ללא ניגוד עניינים, מבלי להפלות באופן אסור, לעיתים יש ליתן זכות טיעון ושימוע בטרם קבלת ההחלטה, לעיתים יש להיוועץ בגורמים מסויימים טרם קבלת ההחלטה, לעיתים יש זמנים קצובים לקבל את ההחלטה וכו׳.

  עתירה מנהלית על ידי עורך דין מנהלי

  עורך דין מנהלי אשר מגיש עתירה מנהלית יידע להציג בצורה המיטבית את הכשלים השונים שנפלו במסגרת ההחלטה המנהלית שהתקבלה ומדוע מדובר בהחלטה שדינה בטלות. עתירה מנהלית זהו הליך שנדרשת בו בקיאות רבה בחוק ובפסיקה וככל ואתם סבורים שרשות שלטונית או ציבורית קיבלה בעניינכם החלטה שגויה או החלטה שפגעה בזכויותיכם הנכם מוזמנים לפנות למשרדנו לקבלת ייעוץ משפטי. משרדנו, לקר ושות' עוסק במשפט מנהלי, משפט פלילי, משפט מסחרי ואזרחי, נדל"ן, דיני לשון הרע ופגיעה בפרטיות ועוד. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר במייל בכתובת office@lekerlaw.com, או טלפונית 050-2180263.

   

  השאירו פרטים לשיחת ייעוץ ראשונית בחינם

  לכל שאלה משרדינו ישמח לעזור!
   עו"ד פלילי

   כל מיוצג מעוניין שעורך הדין שמטפל בו יהיה מוכר ובעל מוניטין, אולם חשוב לשים לב ולתת את הדעת לשתי נקודות: עורך דין מפורסם מאוד יגבה מכם תשלום גבוה במיוחד. פעמים רבות כאשר אתם שוכרים את שירותיו של משרד עורכי דין שמנוהל ע"י עורך דין מוכר וידוע, מי שיטפל בפועל בעניינכם ובתיק שלכם יהיה עורך דין זוטר. המסקנה וההמלצה המקצועית הינה לבדוק את הניסיון והמוניטין שיש לעו"ד הפלילי שאתם עומדים לבחור בו ולשכור את שירותיו במערכת המשפטית ולא להסתמך על המלצות או על מהדורות החדשות. עורך דין שבנה לעצמו שם וצבר מוניטין בקרב גורמים במערכת המשפט וקולגות הוא כזה שיש אינדיקציה אמיתית בכל הנוגע ליכולותיו ולכישוריו המשפטיים.

   עורכי דין פליליים מובילים

   ישנם מקרים ומצבים בהם אדם שוקל לייצג עצמו במטרה לחסוך עלות של עורך דין או לפנות לגופים לא משפטיים שונים שמבטיחים טיפול בסוגיה בעלות נמוכה, חשוב להבהיר כי החלטה שכזו עלולה לעלות לכם בסופו של דבר ביוקר ובהחלט רצוי לפנות לקבלת סיוע וליווי משפטי מידי עורכי דין פליליים מובילים.  במידה ואינכם בעלי ניסיון וידע בתחום הפלילי, עלול להיגרם לכם נזק בכל ניסיון לייצוג עצמי או במידה ואתם שוכרים את שירותיו של עו"ד לא מורשה או בלתי מנוסה. המסקנה וההמלצה החד משמעית היא כי כאשר אתם זקוקים לייצוג וסיוע משפטי, פנו אך ורק לעורך דין מוסמך, מוכר ומוביל.

   בחירה נכונה של עורכי דין פליליים מובילים – מומחיות וניסיון

   תחום עריכת דין כולל כמה התמחויות שונות וחשוב לבחור בעורך דין בעל בקיאות, ניסיון ומומחיות בתחום המשפטי בו המקרה והתיק שלכם עוסק. עורכי דין שמתפרשים על פני מספר רב של תחומים, לעתים חסרים את הידע המעמיק והמומחיות בכל תחום באופן ספציפי ויש חשש כי לא יוכלו לייצג אתכם בצורה הטובה ביותר. כאשר מדובר במשרד עורכי דין פליליים מובילים, תוכלו למצוא צוות רחב של עורכי דין מנוסים שמתמחים כל אחד בתחומו ולכן אין כל בעיה שהמשרד יעסוק בכמה ענפי משפט. במידה ומדובר במשרד קטן, מומלץ לבחור במשרד שמתמקד ומתמחה בתחום הספציפי שהמקרה שלכם עוסק בו. בין אם בחרתם בעו"ד פלילי פרטי, במשרד עורכי דין  קטן או במשרד רב שותפים, חשוב שלא לוותר על הדרישה שעורך הדין שייטפל בכם יהיה בעל ניסיון ומומחיות מעשיים בתחום המשפטי הספציפי והרלוונטי המתאים לנסיבות המקרה שלכם.

   משרד עורכי דין פלילי מוביל ומנוסה

   משרד עו"ד מתן לקר מספק מעטפת שירותים משפטיים מקיפה ומקצועית בתחום המשפט הפלילי, המנהלי, דיני משפחה, ירושות וצוואות ועוד. אנו מעניקים ליווי, ייעוץ וסיוע משפטיים באחריות, יחס אישי ומסירות ותוך חתירה ללא לאות להשגת התוצאה המשפטית הרצויה ולסיום ההליך הפלילי וסגירת התיק בזיכוי מלא. משרדינו מייצג לקוחות בתיקים מורכבים ומיוחדים בלל התחומים האפשריים בעולם המשפט המנהלי ובמידה ונפגעתם מרשויות, גופים ציבוריים או משרד ממשלתי מבחינת קבלת ומימוש זכויות המגיעות לכם על פי חוק, צרו עמנו קשר וקבלו ייעוץ מקצועי חינם. תוכלו לפנות אלינו גם בווטסאפ לשירות מהיר ונוח.

   משרד עורכי דין פלילי

   עבירות פליליות הן העבירות הכי נפוצות בישראל. כאשר מדובר בעתיד שלכם ובשמכם הטוב, מכאן שבכל מקרה בו אתם זקוקים לסיוע וייעוץ משפטי, חשוב לשכור את שירותיו של משרד עורכי דין פלילי מוכר ובעל מוניטין. עורך דין פלילי יוכל להשיג ללקוחותיו את התנאים והסיכויים הטובים ביותר לסיים את התיק עם כמה שפחות נזק. מה שחשוב הוא האיכות של הייצוג, הייעוץ והסיוע המשפטי שתזכו לקבל ולכן עליכם לבחור עורך דין פלילי מנוסה שטיפל במגוון תיקים וידע כיצד להשיג את התוצאה המיטבית עבורכם. התעריף שעורכי הדין גובים משתנה ונקבע בהתאם לפרמטרים שונים בהם: אופי העבירה, היקף העבודה, הסיכוי להשגת זיכוי ועוד. מומלץ להשתמש בשירותיו של עורך הדין כבר מתחילת האירוע, זאת על מנת שתקבלו ייעוץ מה מותר ומה אסור לכם לומר במהלך החקירה, כדי שלא תיפגעו בהמשך. משרד עו"ד מתן לקר, הוא משרד מוביל בתחום הפלילי וזמין לרשותכם.

   עורך דין פלילי תותח

   ניהול תיק והליך פלילי מחייב מתן תשומת לב לפרטים שונים רבים וכן נחישות ואורך רוח, ידע וניסיון משפטי מעמיקים ובמידה ולא מתעוררות בעיות טכניות ואחרות, במהלך הדיונים, חשוב לשמור על רצף בטיפול ובייצוג שלכם. החלפה של עורך דין במהלך התנהלות ההליך וניהול התיק עלולה לפגוע באיכות הייצוג המוענק לכם וזאת בשל מידע חיוני וחשוב שלא הועבר או חוסר התמצאות מצד עורך הדין החדש. במידה ופניתם למשרד עורכי דין פלילי, חשוב שתבדקו ותדעו מראש מי אמור לטפל בכם ובנוסף חשוב כי יובטח לכם שאותו עורך הדין ילווה וייצג  אתכם לאורך כל הדרך. בנוסף, חשוב שלא לוותר על פגישה מקדימה עם עורך הדין שאמור לטפל בכם במטרה שתוכלו להתרשם ממנו באופן אישי בטרם תחתמו על חוזה והסכם עם משרדו.

   פרמטרים לבחירה נכונה של משרד עורכי דין פלילי

   דיון משפטי אורך זמן רב ובמהלכו תידרשו להגיע למשרד של עורך דינכם פעמים רבות. לכן, כדאי לבחור משרד עורכי דין פלילי שממוקם בקרבה למקום מגוריכם או מקום העבודה שלכם, וזאת על מנת שתוכלו להגיע למשרד עורכי הדין בקלות ובמהירות בכל פעם ובכל זמן שתידרשו לכך. בנוסף לכך, חשוב לוודא ולבדוק מהי מידת הזמינות של עורך הדין והאם הוא ערוך לספק מענה לכל הצרכים שלכם בכל זמן. עורך דין טוב יהיה זמין לכם בכל רגע שתזדקקו לשירותיו, גם במקרה חירום.

   עורך דין פלילי ייעוץ חינם

   עורך דין פלילי ייעוץ פלילי, הינו עורך דין שעבר התמחות והסמכה בתחום המשפט הפלילי ומספק ייעוץ מקצועי חינם. משפט הפלילי כולל עיסוק בעבירות מכמה סוגים, למשל: עבירות הלבנת הון, הונאה, מס, סחיטה ואיומים, שוחד, עבירות צווארון לבן ועוד. עבירות נוספות במשפט הפלילי הינן עבירות כגון מעשים מגונים, הטרדות מיניות, עבירות אלימות במשפחה, פריצה ושוד, תקיפה, ועוד. תחום נוסף הינו עבירות דוגמת עבירות סמים, עבריינות נוער, דין צבאי פלילי, עבירות ביטחוניות, קובלנות פליליות ועוד. קבלת ליווי וסיוע משפטי מקצועי מידי עורך דין מנוסה ומומחה בתחום הפלילי, הינה בעלת משמעות רבה והשלכות בכל הנוגע לסיכוי שלכם להגיע לתוצאה המשפטית הרצויה שהיא זיכוי מלא. עורך דין מומחה ומנוסה ינהל את התיק וההליך הפלילי בצורה מקצועית וזאת על בסיס ידע, ניסיון ושימוש בכלים משפטיים אפקטיביים. משרד עו"ד מתן לקר ושות' ישמח לייעץ לכם בכל נושא בתחום זה.

   החשיבות בקבלת שירותי עורך דין פלילי ייעוץ חינם

   הדרכים לשלם לעו"ד פלילי הינן שכר טרחה שנקבע מראש או אחוז מסכום הזכייה בסיום המשפט וזאת במקרים שבהם הלקוח יקבל פיצוי לאחר מתן פסק דין בבית המשפט או במידה ונחתם הסכם בין הצדדים. ישנם מקרים בהם בית המשפט יחייב את אחד מהצדדים לשלם הוצאות משפט שכוללות את התשלום לעורך הדין של הצד השני. ישנם עורכי דין המספקים גם שירותים בחינם – Pro Bono וזאת כתרומה או לטובת מטרה בה הם מאמינים למשל: איכות הסביבה, זכויות נשים, הגנה על אוכלוסיות מוחלשות ועוד.

   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support