השאירו פרטים לשיחת ייעוץ ראשונית בחינם - לכל שאלה משרדינו ישמח לעזור!

בחירום באם הנך לפני חקירה\עצור או כל מקרה חירום דחוף והינך זקוק לסיוע מיידי השאר הודעה בווטסאפ משרדינו ותקבל מענה 7\24

רוצים שיחת ייעוץ חינם ולקבל סיוע משפטי או ייצוג בבית משפט מהיר ומקצועי - השאירו פרטים עורך הדין מתן לקר יחזור אליכם בהקדם האפשרי:

  עורך דין אלימות במשפחה

  אלימות בתוך התא המשפחתי יכולה להתבטא במספר אופנים. אלימות פיסית, כדוגמת תקיפת בן משפחה, גרימת חבלות גופניות לבן המשפחה וכיוב׳. התעללות נפשית בבן המשפחה המתבטאת ביחס מבזה ומשפיל, צעקות, קללות וכיוב׳. ואלימות כלכלית, המתבטאת לרוב בשליטה אבסולוטית על המרכיבים הכלכליים של התא המשפחתי. תופעת אלימות במשפחה היא תופעה מטרידה, רחבת היקף, שפוגעת במרקם המשפחתי העדין, שנעשית לרוב על ידי בן משפחה דומיננטי, שהוא לרוב, דווקא הדמות אשר אמורה להוות את כרית הביטחון עבור התא המשפחתי. אם אחת מן הסיטואציות הנ״ל מוכרות לכם, דעו שיש כיצד לפעול ויש מה לעשות בין אם זה לפנות למשטרה וכמובן לעורך דין אלימות במשפחה שייצג אתכם. 

  מה עושים כאשר ישנה אלימות במשפחה?

  ראשית, מומלץ באופן גורף לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מעורך דין העוסק בתחום, אשר ידע לפעול ללא דיחוי מול הרשויות הרלוונטיות בכדי לשמור על שלומו וביטחונו של בן המשפחה החווה את האלימות. חשוב להבין שעבירות של אלימות במשפחה הן עבירות פליליות ואף יש חוק ייעודי אשר חוקק במטרה לתת מענה מהיר ויעיל לבן הזוג החווה את האלימות ושמו ״החוק למניעת אלימות במשפחה״. בן המשפחה החווה את האלימות יכול להתלונן על האלימות שהוא חווה במשטרת ישראל ובמסגרת הגשת תלונה למשטרה רשאי הצד הנפגע לבקש מן המשטרה צו הגנה, במסגרתו יינתן צו אשר יורה על הרחקת בן המשפחה האלים מן הבית לתקופה קצובה.

  צו הגנה

  צו הגנה הוא למעשה צו שיפוטי, אשר ניתן על ידי בית המשפט לענייני משפחה, במסגרתו יכול בית המשפט להורות על הרחקת בן משפחה מבית המגורים המשפחתי, כך שהוא לא יהיה רשאי להיכנס לדירה, לא יהיה רשאי להימצא במרחק מסוים ממנה ואפילו אם הדירה בבעלותו. במסגרת בקשה למתן צו הגנה יכול בית המשפט להורות על מתן צו האוסר על בן המשפחה להטריד את בן המשפחה האחר, אוסר עליו ליצור עימו קשר, אוסר עליו להיות על ידו, בכל דרך ובכל מקום והכול לפי שיקול דעת בית המשפט. לעיתים יכול בית המשפט לצוות על בן המשפחה שנגדו ניתן הצו לפנות למסגרת טיפולית בהתנהגותו האלימה, תוך חיובו לשוב ולעדכן את בית המשפט בדבר התקדמות הטיפול

  תוקפו של צו הגנה

  תוקפו של צו הגנה שניתן על ידי בית המשפט הוא 3 חודשים, כאשר בית המשפט רשאי להאריך את הצו עד 6 חודשים ובמקרים מיוחדים, לתקופה נוספת שלא תעלה על שנה אחת. בנסיבות חריגות מאוד, רשאי בית המשפט להאריך את צו ההגנה אף לתקופות נוספות אך שלא יעלו על שנתיים לכל היותר.

  הפרת צו הגנה

  אם בן המשפחה שכנגדו יש צו הגנה מפר את הצו ניתן לפנות למשטרת ישראל, אשר במקרים מסוימים תעצור את בן המשפחה המפר את הצו.

  תלונת שווא על ידי בן משפחה

  לצערנו תופעת תלונות השווא על אלימות במשפחה היא תופעה מוכרת שנעשה בה שימוש לרוב עקב סכסוכי גירושין ומתוך רצון של אחד מן הצדדים להשיג ׳יתרון׳ על פני הצד האחר או לצייר אותו באור שלילי בפני בית המשפט במסגרת הליך הגירושין. יש להדגיש כי ככל ומוגשת בקשה למתן צו הגנה לבית המשפט ובקשה זו מתבררת להיות ׳בקשת סרק׳ שלא היה מקום להגישה מלכתחילה, רשאי בית המשפט להשית על הצד שביקש את הצו ׳הוצאות משפטיות׳ ואף לחייבו בתשלום כספי ככל ויוכח שנגרם לצד השני נזק.

  אם אתם סובלים מאלימות במשפחה, כל סוג של אלימות, אתם מוזמנים לפנות אל עורך דין אלימות במשפחה מתן לקר ושות' לקבלת ייעוץ משפטי דיסקרטי ונשמח לעמוד לרשותכם.

  השאירו פרטים לשיחת ייעוץ ראשונית בחינם

  לכל שאלה משרדינו ישמח לעזור!
   עו"ד פלילי

   כל מיוצג מעוניין שעורך הדין שמטפל בו יהיה מוכר ובעל מוניטין, אולם חשוב לשים לב ולתת את הדעת לשתי נקודות: עורך דין מפורסם מאוד יגבה מכם תשלום גבוה במיוחד. פעמים רבות כאשר אתם שוכרים את שירותיו של משרד עורכי דין שמנוהל ע"י עורך דין מוכר וידוע, מי שיטפל בפועל בעניינכם ובתיק שלכם יהיה עורך דין זוטר. המסקנה וההמלצה המקצועית הינה לבדוק את הניסיון והמוניטין שיש לעו"ד הפלילי שאתם עומדים לבחור בו ולשכור את שירותיו במערכת המשפטית ולא להסתמך על המלצות או על מהדורות החדשות. עורך דין שבנה לעצמו שם וצבר מוניטין בקרב גורמים במערכת המשפט וקולגות הוא כזה שיש אינדיקציה אמיתית בכל הנוגע ליכולותיו ולכישוריו המשפטיים.

   עורכי דין פליליים מובילים

   ישנם מקרים ומצבים בהם אדם שוקל לייצג עצמו במטרה לחסוך עלות של עורך דין או לפנות לגופים לא משפטיים שונים שמבטיחים טיפול בסוגיה בעלות נמוכה, חשוב להבהיר כי החלטה שכזו עלולה לעלות לכם בסופו של דבר ביוקר ובהחלט רצוי לפנות לקבלת סיוע וליווי משפטי מידי עורכי דין פליליים מובילים.  במידה ואינכם בעלי ניסיון וידע בתחום הפלילי, עלול להיגרם לכם נזק בכל ניסיון לייצוג עצמי או במידה ואתם שוכרים את שירותיו של עו"ד לא מורשה או בלתי מנוסה. המסקנה וההמלצה החד משמעית היא כי כאשר אתם זקוקים לייצוג וסיוע משפטי, פנו אך ורק לעורך דין מוסמך, מוכר ומוביל.

   בחירה נכונה של עורכי דין פליליים מובילים – מומחיות וניסיון

   תחום עריכת דין כולל כמה התמחויות שונות וחשוב לבחור בעורך דין בעל בקיאות, ניסיון ומומחיות בתחום המשפטי בו המקרה והתיק שלכם עוסק. עורכי דין שמתפרשים על פני מספר רב של תחומים, לעתים חסרים את הידע המעמיק והמומחיות בכל תחום באופן ספציפי ויש חשש כי לא יוכלו לייצג אתכם בצורה הטובה ביותר. כאשר מדובר במשרד עורכי דין פליליים מובילים, תוכלו למצוא צוות רחב של עורכי דין מנוסים שמתמחים כל אחד בתחומו ולכן אין כל בעיה שהמשרד יעסוק בכמה ענפי משפט. במידה ומדובר במשרד קטן, מומלץ לבחור במשרד שמתמקד ומתמחה בתחום הספציפי שהמקרה שלכם עוסק בו. בין אם בחרתם בעו"ד פלילי פרטי, במשרד עורכי דין  קטן או במשרד רב שותפים, חשוב שלא לוותר על הדרישה שעורך הדין שייטפל בכם יהיה בעל ניסיון ומומחיות מעשיים בתחום המשפטי הספציפי והרלוונטי המתאים לנסיבות המקרה שלכם.

   משרד עורכי דין פלילי מוביל ומנוסה

   משרד עו"ד מתן לקר מספק מעטפת שירותים משפטיים מקיפה ומקצועית בתחום המשפט הפלילי, המנהלי, דיני משפחה, ירושות וצוואות ועוד. אנו מעניקים ליווי, ייעוץ וסיוע משפטיים באחריות, יחס אישי ומסירות ותוך חתירה ללא לאות להשגת התוצאה המשפטית הרצויה ולסיום ההליך הפלילי וסגירת התיק בזיכוי מלא. משרדינו מייצג לקוחות בתיקים מורכבים ומיוחדים בלל התחומים האפשריים בעולם המשפט המנהלי ובמידה ונפגעתם מרשויות, גופים ציבוריים או משרד ממשלתי מבחינת קבלת ומימוש זכויות המגיעות לכם על פי חוק, צרו עמנו קשר וקבלו ייעוץ מקצועי חינם. תוכלו לפנות אלינו גם בווטסאפ לשירות מהיר ונוח.

   משרד עורכי דין פלילי

   עבירות פליליות הן העבירות הכי נפוצות בישראל. כאשר מדובר בעתיד שלכם ובשמכם הטוב, מכאן שבכל מקרה בו אתם זקוקים לסיוע וייעוץ משפטי, חשוב לשכור את שירותיו של משרד עורכי דין פלילי מוכר ובעל מוניטין. עורך דין פלילי יוכל להשיג ללקוחותיו את התנאים והסיכויים הטובים ביותר לסיים את התיק עם כמה שפחות נזק. מה שחשוב הוא האיכות של הייצוג, הייעוץ והסיוע המשפטי שתזכו לקבל ולכן עליכם לבחור עורך דין פלילי מנוסה שטיפל במגוון תיקים וידע כיצד להשיג את התוצאה המיטבית עבורכם. התעריף שעורכי הדין גובים משתנה ונקבע בהתאם לפרמטרים שונים בהם: אופי העבירה, היקף העבודה, הסיכוי להשגת זיכוי ועוד. מומלץ להשתמש בשירותיו של עורך הדין כבר מתחילת האירוע, זאת על מנת שתקבלו ייעוץ מה מותר ומה אסור לכם לומר במהלך החקירה, כדי שלא תיפגעו בהמשך. משרד עו"ד מתן לקר, הוא משרד מוביל בתחום הפלילי וזמין לרשותכם.

   עורך דין פלילי תותח

   ניהול תיק והליך פלילי מחייב מתן תשומת לב לפרטים שונים רבים וכן נחישות ואורך רוח, ידע וניסיון משפטי מעמיקים ובמידה ולא מתעוררות בעיות טכניות ואחרות, במהלך הדיונים, חשוב לשמור על רצף בטיפול ובייצוג שלכם. החלפה של עורך דין במהלך התנהלות ההליך וניהול התיק עלולה לפגוע באיכות הייצוג המוענק לכם וזאת בשל מידע חיוני וחשוב שלא הועבר או חוסר התמצאות מצד עורך הדין החדש. במידה ופניתם למשרד עורכי דין פלילי, חשוב שתבדקו ותדעו מראש מי אמור לטפל בכם ובנוסף חשוב כי יובטח לכם שאותו עורך הדין ילווה וייצג  אתכם לאורך כל הדרך. בנוסף, חשוב שלא לוותר על פגישה מקדימה עם עורך הדין שאמור לטפל בכם במטרה שתוכלו להתרשם ממנו באופן אישי בטרם תחתמו על חוזה והסכם עם משרדו.

   פרמטרים לבחירה נכונה של משרד עורכי דין פלילי

   דיון משפטי אורך זמן רב ובמהלכו תידרשו להגיע למשרד של עורך דינכם פעמים רבות. לכן, כדאי לבחור משרד עורכי דין פלילי שממוקם בקרבה למקום מגוריכם או מקום העבודה שלכם, וזאת על מנת שתוכלו להגיע למשרד עורכי הדין בקלות ובמהירות בכל פעם ובכל זמן שתידרשו לכך. בנוסף לכך, חשוב לוודא ולבדוק מהי מידת הזמינות של עורך הדין והאם הוא ערוך לספק מענה לכל הצרכים שלכם בכל זמן. עורך דין טוב יהיה זמין לכם בכל רגע שתזדקקו לשירותיו, גם במקרה חירום.

   עורך דין פלילי ייעוץ חינם

   עורך דין פלילי ייעוץ פלילי, הינו עורך דין שעבר התמחות והסמכה בתחום המשפט הפלילי ומספק ייעוץ מקצועי חינם. משפט הפלילי כולל עיסוק בעבירות מכמה סוגים, למשל: עבירות הלבנת הון, הונאה, מס, סחיטה ואיומים, שוחד, עבירות צווארון לבן ועוד. עבירות נוספות במשפט הפלילי הינן עבירות כגון מעשים מגונים, הטרדות מיניות, עבירות אלימות במשפחה, פריצה ושוד, תקיפה, ועוד. תחום נוסף הינו עבירות דוגמת עבירות סמים, עבריינות נוער, דין צבאי פלילי, עבירות ביטחוניות, קובלנות פליליות ועוד. קבלת ליווי וסיוע משפטי מקצועי מידי עורך דין מנוסה ומומחה בתחום הפלילי, הינה בעלת משמעות רבה והשלכות בכל הנוגע לסיכוי שלכם להגיע לתוצאה המשפטית הרצויה שהיא זיכוי מלא. עורך דין מומחה ומנוסה ינהל את התיק וההליך הפלילי בצורה מקצועית וזאת על בסיס ידע, ניסיון ושימוש בכלים משפטיים אפקטיביים. משרד עו"ד מתן לקר ושות' ישמח לייעץ לכם בכל נושא בתחום זה.

   החשיבות בקבלת שירותי עורך דין פלילי ייעוץ חינם

   הדרכים לשלם לעו"ד פלילי הינן שכר טרחה שנקבע מראש או אחוז מסכום הזכייה בסיום המשפט וזאת במקרים שבהם הלקוח יקבל פיצוי לאחר מתן פסק דין בבית המשפט או במידה ונחתם הסכם בין הצדדים. ישנם מקרים בהם בית המשפט יחייב את אחד מהצדדים לשלם הוצאות משפט שכוללות את התשלום לעורך הדין של הצד השני. ישנם עורכי דין המספקים גם שירותים בחינם – Pro Bono וזאת כתרומה או לטובת מטרה בה הם מאמינים למשל: איכות הסביבה, זכויות נשים, הגנה על אוכלוסיות מוחלשות ועוד.

   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support