השאירו פרטים לשיחת ייעוץ ראשונית בחינם - לכל שאלה משרדינו ישמח לעזור!

בחירום באם הנך לפני חקירה\עצור או כל מקרה חירום דחוף והינך זקוק לסיוע מיידי השאר הודעה בווטסאפ משרדינו ותקבל מענה 7\24

רוצים שיחת ייעוץ חינם ולקבל סיוע משפטי או ייצוג בבית משפט מהיר ומקצועי - השאירו פרטים עורך הדין מתן לקר יחזור אליכם בהקדם האפשרי:

  משפחה

  עו"ד משפחה

  עו"ד משפחה הוא זה שיוכל לסייע בידכם בכל מצב ומקרה של תסבוכת משפטית שקשורה לבני המשפחה שלכם. במטרה לקבל את הליווי, הייעוץ והסיוע המשפטי האיכותי והיעיל ביותר, חשוב לפנות למשרד עו"ד משפחה בעל מוניטין שיעניק לכם מענה מקצועי בסטנדרטים הגבוהים ביותר. השירותים המשפטיים הניתנים מידיו של עורך דין מומחה בדיני משפחה נועדו לשמור ולהגן על האינטרסים והזכויות שלכם בצורה הטובה ביותר ולדאוג לצרכים של הלקוח.

  מהי משמורת משותפת?

  מהי משמורת משותפת? מדוע המשמורת המשותפת שינתה את כללי המשחק בבית המשפט לענייני משפחה? משמורת משותפת הינו מושג השגור ביו יומי...

  קרא עוד

  שלום בית

  שלום בית הינו הליך שנעשה במסגרת הדין העברי - במסגרת ניהול ההלכים בבית הדין הרבני - כאשר בני זוג מעוניינים...

  קרא עוד

  חוק אמנת האג- חטיפת ילדים

  מהו חוק אמנת האג? הגירושין בין בני זוג עלולים להיות קשים, רעים ומכעורים- עד לכדי כך שאחד הצדדים בוקר אחד יחליט...

  קרא עוד

  מהו ייפוי כוח מתמשך?

  ייפוי כוח מתמשך הינו מסמך מהותי ומהחשובים שאדם בוגר ייעשה בחייו המסמך בעל השלכות רבות על גופו, רכושו, החלטתיו, מתן הסמכות...

  קרא עוד

  חלוקת רכוש בין בני זוג בעת גירושים

  חלוקת הרכוש בין בני זוג בהליך הגירושים הוא הליך קשה ומורכב- מלבד העובדה "שהחבילה התפרקה"- עכשיו הלכה למעשה הכל קורה!...

  קרא עוד

  ייפוי כוח מתמשך

  מהו ייפוי כוח מתמשך? למה זהו אחד המסמכים החשובים ביותר? ייפוי כוח מתמשך הינו מסמך משפטי אשר כל אזרח ישראלי מעל...

  קרא עוד

  בית משפט לענייני משפחה

  מהו בית המשפט לענייני משפחה? אילו עניינים דנים בבית המשפט לענייני משפחה? בית המשפט לענייני משפחה הינו בית משפט השלום ביושבו...

  קרא עוד

  בית הדין הרבני

  מהו בית הדין הרבני? איך מתנהלים מול בית הדין הרבני? האם מומלץ לנהל תביעת משפחה בבית הדין הרבני? בתי הדין הרבניים האזוריים,...

  קרא עוד

  עורך דין ייפוי כוח מתמשך

  עורך דין ייפוי כוח מתמשך הינו איש מקצוע חשוב וחיוני במיוחד במקרים הנוגעים לאפוטרופסות. ייפוי כוח מתמשך מהווה כלי וחלופה...

  קרא עוד

  עורך דין לענייני גירושין

  עורך דין לענייני גירושין חיוני במקרים ומצבים בהם בני זוג נשואים מחליטים להיפרד ומעוניינים לעשות זאת בצורה מסודרת וראויה. החלטה...

  קרא עוד

  מה עדיף להגיש תביעה לגירושין בבית הדין הרבני או בבית המשפט לענייני משפחה?

  הרבה לקוחות שואלים אותי מהי הערכאה העדיפה בית הדין הרבני או בית המשפט לענייני משפחה - זוהי שאלה ענקית שיכולה...

  קרא עוד

  דיני משפחה, ירושה, ייפוי כוח מתמשך

  דיני משפחה וירושה - המלחמה האמיתית בגירושין שלך ובדיני המשפחה שלך רק עם עו"ד לקר משרד עורך הדין מתן לקר ושות'...

  קרא עוד

  השאירו פרטים לשיחת ייעוץ ראשונית בחינם - לכל שאלה משרדינו ישמח לעזור!

  בחירום באם הנך לפני חקירה\עצור או כל מקרה חירום דחוף והינך זקוק לסיוע מיידי השאר הודעה בווטסאפ משרדינו ותקבל מענה 7\24

  רוצים שיחת ייעוץ חינם ולקבל סיוע משפטי או ייצוג בבית משפט מהיר ומקצועי - השאירו פרטים עורך הדין מתן לקר יחזור אליכם בהקדם האפשרי:

   עורך דין גירושין

   סיום של קשר ומערכת יחסים הינו, לרוב, כאוב וכולל עוגמת נפש, קשיים וסערת רגשות. במטרה להתמודד בצורה נכונה ויעילה עם התהליך וזאת מבלי להיכנס לסכסוכים ומאבקים מיותרים, חשוב לפנות לעורך דין מנוסה ומקצועי המתמחה בתחום, כך שהליך הפרידה יעבור בצורה החלקה ביותר האפשרית וללא מאבקים משפטיים.

   עורך דין לענייני גישור

   לא בכל המקרים בני זוג ירצו בתהליך מתיש וארוך. במידה ויש הבנה והסכמה בין שני הצדדים, ניתן להיעזר בשירותיו של מגשר גירושין וזאת על מנת לבצע הליך של גישור בצורה איכותית, יעילה, מוצלחת ומהירה שתחסוך זמן יקר, עוגמת נפש ומשאבים רבים.

   עורך דין מזונות

   קביעת גובה תשלום המזונות הינו נושא ותחום שרבים נקלעים למאבק לגביו בבית המשפט ולכן חשוב להסתייע בשירותיו של עו"ד משפחה מנוסה ומומחה בתחום.

   עורך דין צוואות וירושות

   נושא מוכר לכולם שעורך דין מנוסה ומקצועי יהיה זה שיסייע בכתיבה של הצוואה ובמימושה. ניסוח צוואה מחייב בקיאות ומומחיות בשפה המשפטית וזאת במטרה שכל פרט יהיה מדויק וכי הניסוח יהיה קביל בבית המשפט שיעניק למסמך תוקף משפטי.

   עורך דין הסכם ממון

   טרם התחלת חיי הנישואין, ניתן להיעזר בשירותיו של עו"ד המתמחה בדיני משפחה לצורך עריכת הסכם ממון שיגן על הרכוש של שני הצדדים וזאת במקרה ובמידה שמערכת היחסים תסתיים בהליך גירושין.

   עורך דין לענייני משפחה

   משרד עורך דין מתן לקר ושות' מספק שירותים משפטיים בתחום המשפט הפלילי, אזרחי, מנהלי, דיני משפחה ועוד. וזאת במטרה להגן על האינטרסים שלכם ולוודא כי זכויותיכם לא ייפגעו. בין אם שמדובר בהליך גירושין או יצירה של הסכם ממון, ענייני המשפחה מחייבים את המעורבות המקצועית והניסיון של עורך דין מומחה אשר שיעשה סדר בבלאגן ויאפשר לכם לקבל את המגיע לכם.

   עורך דין לדיני משפחה

   תחום דיני משפחה הינו רחב ומקיף נושאים מגוונים ורבים שקשורים לחיי המשפחה, עורך דין לדיני משפחה יסייע בידכם ויעניק לכם שירותים משפטיים מקצועיים כך שתוכלו ליישב מחלוקות וסכסוכים שונים במשפחה בצורה ראויה. תביעות בענייני משפחה נידונות ומתבררות בבית משפט לדיני משפחה. בנוסף, לבית הדין הרבני ישנה הסמכות המקבילה לדון בתחום זה וסמכות בלעדית וייחודית לדון גם בעניין הגט עצמו.

   השירותים ותחומי המומחיות של עורך דין לדיני משפחה

   תביעות שונות בתחום דיני משפחה נמצאות בסמכות בית הדין לענייני משפחה בין אם  שמדובר בבני משפחה ובין אם שמדובר בנושאים נוספים שקבועים בחוק ומוגדרים כענייני משפחה כגון: חלוקת רכוש, מזונות, החזקת ילדים, משמורת והסדרי ראייה, תביעות אבהות ואימהות ועוד. בן משפחה מוגדר על פי החוק כבן זוג, ידוע או ידועה בציבור, בן או בת זוג לשעבר, ילדים ונכדים.

   עורך דין משפחה

   בשונה מהתחום האזרחי, בו יש להגיש תביעות לבית המשפט בשל הפרה של הסכמים וחוזים כתובים, בתחום דיני המשפחה ההסכמים השונים שמבוצעים בין בני המשפחה נעשים, ברוב המקרים, בעל פה והם אינם ברורים וחדים לחלוטין ולכן ניתן לפרש אותם בדרכים שונות. תחום דיני משפחה הינו מורכב ומלווה באמוציות וביחסים מורכבים בין הצדדים המעורבים שמתפרצים ברגעי משבר. בתחום הזה ישנם רגשות ועלולים להיווצר סכסוכים מורכבים הגוברים על שיקולים רציונליים, כלכליים ועסקיים. סכסוכים במשפחה עלולים להוביל גם לתחום הפלילי וזאת בשל הונאות, זיופים  ואלימות הנוצרים בין בני המשפחה. במטרה ליישב מחלוקות וסכסוכים בתחום מורכב ומסובך זה נדרשים ידע וניסיון משפטיים עמוקים ונרחבים המשולבים ביכולות בין אישיות גבוהות. משום כך, ישנה חשיבות רבה לקבל סיוע משפטי מקצועי הניתן על ידי עורך דין לדיני משפחה שהינו בעל ניסיון, מומחיות ובקיאות בתחום.

   תחומי ההתמחות של עורכי דין לענייני משפחה

   משרד עו"ד לדיני משפחה מספק שירותים מקיפים בתחומים הבאים: גירושין – מזונות אישה וילדים, החזקת ילדים, אבהות, חלוקת רכוש, אימהות, שלום בית, צוואות וירושות, ידועים בציבור – תחום הולך ומתפתח הידוע לכל עורך דין לענייני משפחה בישראל, נישואים אזרחיים ונישואי תערובת, אימוץ ילדים.
   יהדות, גיור ושבות.

   משרד עורכי דין לענייני משפחה

   משרד עורכי דין מתן לקר ושות' מעניק שירותים משפטיים מקצועיים בתחום המשפט הפלילי והאזרחי, הדין המנהלי, דיני משפחה – ירושות וצוואות, הליך גירושין ועוד. אנו נלווה אתכם לאורך כל הדרך באחריות, מסירות וביחס אישי עד להשגת התוצאה הרצויה.

   עורך דין משפחה מומלץ

   עורך דין משפחה מומלץ הינו בעל היכולת והניסיון לגשר על בעיות וקונפליקטים שונים: בין אם שמדובר בקבלה של ירושה, הכנה של צוואה או פרידה של בני זוג נשואים או בני זוג שמוכרים כידועים בציבור – עורך דין משפחה מנוסה ומומחה יסייע לכם במגוון התחומים הללו וברבים אחרים. בכל מקרה בו אתם זקוקים לסיוע, ליווי, ייעוץ וייצוג משפטי איכותי ואפקטיבי, משרד עורכי דין לענייני משפחה בעל מוניטין וניסיון, יעניק לכם מענה עד להשגת התוצאה הרצויה.

   עורך דין משפחה מומלץ: שילוב של מומחיות וניסיון

   דיני משפחה מהווים התמחות משפטית המחייבת הבנה מקיפה וחשיבה יצירתית בכל הנוגע  לחוקי המדינה וכן יכולת הכלה, רגישות ותקשורת בין אישית טובה עם הלקוחות שמגיעים לקבל ייעוץ.

   במידה וקיבלתם ירושה ואתם תוהים האם תיאלצו לשלם עליה מס או שהוריכם עורכים ומנסחים צוואה ומחפשים אחר יד מכוונת שתעניק להם ייעוץ, הרי שישנה חשיבות רבה לקבלת סיוע משפטי הניתן עלי ידי משרד עורכי דין מוכר ובעל מוניטין בתחום דיני משפחה. זקנה ומוות הם היבטים יום-יומיים של החיים, היבטים אליהם עלינו להתכונן היטב. במידה וברצונכם לנסח ולכתוב צוואה, חשוב לכתוב אותה בצורה נכונה ובהתאם לכללים וכן למנות מנהל עיזבון במטרה לממש את עזבונו של הנפטר. עריכת צוואה הינה הליך רגיש ומורכב שחשוב שיהיה מלווה בקבלת ייעוץ משפטי מקצועי.

   מתכננים להתחתן בזמן הקרוב או מעוניינים להגיש בקשה להכרה כידועים בציבור? טרם אתם מקבלים החלטה ומתחילי את הדרך הזוגית המשותפת שלכם, רצוי לנסח הסכם ממון. המשמעות של ההסכם הינה לעגן את הנושא וההיבט הפיננסי של חיי הזוגיות בצורה מסודרת וכן לעגן היבטים נוספים: החל מהסדרי משמורת של הילדים ועד לחינוך שלהם, כך שתוכלו למנוע היווצרותם של קונפליקטים בעתיד במקרה של פרידה.

   אמנם מדובר בתרחיש אימה עבור כל זוג צעיר שנישא, אך, ללא ספק, הליך גירושין מהווה חלק מהמציאות שלנו. במידה והליך גישור אינו צולח, עומד בפניכם אתגר לא פשוט והוא לנסח הסכם גירושין כך ששני הצדדים יהיו מרוצים מחלוקת הרכוש, ממשמורת על הילדים מתשלום מזונות לאישה ולילדים ועוד. על מנת שתוכלו  להגיע להחלטות נכונות, מומלץ לקבל סיוע משפטי ולשכור את שירותיו של עורך דין משפחה מקצועי שיידע להקשיב ללקוח ולהעניק לו ייצוג מקצועי.

   נוכח הרגישות הרבה בדיני משפחה, יש לפנות לעו"ד מומלץ ובעל רקורד מוכח בייצוג של לקוחות בבתי הדין הרבניים ובבתי המשפט לדיני משפחה וזאת בהתאם לאופייה של הסוגייה. משרד עורכי דין מתן לקר ושות' מתמחה במשפט פלילי, אזרחי ומנהלי ובתחום דיני משפחה ומלווה את לקוחותיו במתן שירות מקצועי, איכותי, אדיב ואישי עד להשגת התוצאה המשפטית הרצויה.

   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support